+420 728 979 666       bohuslav.hadel@centrum.cz

Barvy dekorativní

Antické zeminy floréntské

Se stěnami se setkáváme  na každém kroku, doma, v obchodech, na pracovišti, v divadle, na letišti. Vedle základních funkcí mají stěny ještě jednu, pro nás velmi důležitou úlohu, která souvisí s estetickými pocity. Většinou na stěny volíme jednobarevnou malbu, která v různých odstínech dodává prostoru svěžest a představuje tiché pozadí při dotváření a zařizování prostoru.

Pro lidi s fanzazií jsou stěny již od pradávna něčím víc, jsou předmětem dekorativní tvorby různých druhů. Kdo by neznal techniky starých mistrů "stucco antico a veneziano", kde dekorace stěn přesahují pouhý vzhled přírodních materiálů ?

Antiche Terre Fiorentine (antické zeminy florentské) jsou jedinečnou prestižní dekorací, která opět umožňuje vytvářet půvab a mimořádnou krásu známou z renesančních paláců a historického italského umění. Umění vytříbeného k dekoracím prostředí, oceněného a vyhledávaného na celém světě. Antické zeminy florentské jsou výsledkem více jak třicetileté práce a zkušeností oddělení výzkumu a vývoje italské firmy CANDIS.

Ekologický výrobek na vodní bázi. Zajistí Vašim stěnám prodyšnou, ekologickou dekoraci  na základě přírodních oxidů a vysoce kvalitních pryskyřic ve vodním roztoku. Dekorace může být příjemným,  ale i praktickým doplňkem Vašich interiérů.

Chodba a schodiště = odolnost

Kancelář = osvěžení

Koupelna = originalita

Bohokovy Barvy pro aplikaci dekorativních nátěrů si vybrali " antické zeminy florentské" díky jejich dobrému vzhledu a jedinečným vlastnostem - trvanlivosti, otěruvzdornosti a omyvatelnost vodou, značné jednoduchosti a rychlosti aplikace antických zemin florentských, mohou stěny vašich bytů, domů, vil, apartmánů, kanceláří získat neopakovatelnou atmosféru. 

Ekologický výrobek na vodní bázi. Zajistí Vašim stěnám prodyšnou, ekologickou dekoraci  na základě přírodních oxidů a vysoce kvalitních pryskyřic ve vodním roztoku. Dekorace může být příjemným, ale i praktickým doplňkem Vašich interiérů.

JEDINEČNÁ DEKORACE PRO TOHO KDO MILUJE SVŮJ DOMOV. 

Glamour

Vysoce kvalitní vodou ředitelná akrylátová barva s moderním kovovým, resp. »metalickým« vzhledem pro dekorativní úpravy vnitřních stěnových povrchů. Vyznačuje se snadným nanášením, je paropropustná, odolná proti mokrému oděru. Natřené povrchy jsou omyvatelné a odolné čisticím prostředkům používaným v domácnosti. Může se nanášet na různé pevné, suché a čisté podklady – štukové omítky stěn a stropů, vystěrkované povrchy, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky, reliéfní tapety (např. JUFIX).

Travertin

Tenkovrstvé sádrové omítky a stěrky jsou ideálním materiálem nejen pro finální přípravu a vyrovnání povrchů před malováním, ale také opravy a renovace stávajících povrchů. Výsledkem může být absolutně hladká, alabastru se podobající stěna s jemným a na dotek příjemným povchem. Pokud by pro Vás byla absolutně  hladká stěna příliš nudná, lze ji ozdobit některou z metod plastické dekorace.

Technikou travertin získáme vzhled obkladového kamene, na jehož povrchu jsou viditelné nerovnosti a drobné kaverny. Povrch je polomatný rozdělený spárani v pravidelné vazbě do jednotlivých bloků. Jednou z možností je dekorativní imitaci travertinu ponechat vcelé ploše bez rastru bloků.

San Marco

Dekortivní interiérový nátěr MARCOPOLO LUXURY je schopný vytvářet okouzlující povrch s mimořádným efektem metalického odlesku. Dodá vašim prostorům, klasickým i moderním, příjemný a zároveň podmanivý vzhled.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2024